DJ

Kromě moderování nabízím hudební produkci.

Hraju na:

  • svatbách
  • narozeninových oslavách
  • firemních večírcích
  • soukromých party
  • obecních slavnostech
  • dětských dnech
  • jiných akcích, kde si hodláte zatancovat.

Mojí specialitou jsou oldies party.

 

Časté otázky: DJ na svatbu, firemní večírek, party

Kdy lze objednat termín svatby, firemního večírku, party nebo jiné produkce?

Objednávku hudební produkce byste neměli dlouho odkládat. Přece jen většina akcí, ať již jsou to firemní party, narozeninové oslavy, svatby atp. se koná většinou v sobotu či v pátek. A víkendy nejsou nafukovací, takže čím dřív DJ na svatbu nebo na party objednáte, tím větší šanci máte, že na vámi vybraný termín bude volný.

Kolik stojí hudební produkce?

Cena hudební produkce na svatbě, na večírku nebo jiné akci je závislá zejména na časových a technických požadavcích objednavatele.  Chcete-li znát konkrétní cenu za DJ na vaší svatbě, akci, večírku, pošlete mi email, ve kterém uvedete v ideálním případě termín konání akce, typ akce,  cca počet hostů, požadavky na ozvučení.

Kdy zaplatím za hudební produkci DJ na mé svatbě, party nebo večírku?

Objednání hudební produkce je třeba uhradit zpravidla tak, aby byla platba připsána nejpozději v den před konáním akce na účet dodavatele.  Přesné podmínky platby však budou stanoveny při objednávce či na osobní schůzce.

Pokud se rozhodnete využít mých služeb jako DJ na svatbě, večírku, firemní party, maturitním plese či jiné akci, vystavím vám společně s objednávkou zálohovou fakturu ve výši 1000 Kč, kterou je zapotřebí uhradit nejpozději do termínu splatnosti. Jestliže faktura není uhrazena v termínu splatnosti, vaše rezervace zaniká a může se stát, že termín bude vyhrazen někomu jinému.

Sjednáváte osobní schůzky?

Se zákazníky z okolí (ze severní Moravy) se snažím minimálně jednou před samotnou produkcí se sejít osobně. Díky osobní schůzce máme větší šanci se navzájem poznat a důkladně probrat vše potřebné.

Se zákazníky z větší dálky se snažím také potkat osobně, není-li to však z různých důvodů možné, navrhuji spojit se prostřednictvím videohovoru na skype.

Pokud ani to není možné, konzultace probíhají telefonicky, emailem.

Je potřeba podepsat nějakou smlouvu nebo objednávku DJ na svatbu nebo večírek?

Smlouvu podepisovat nemusíte, pouze je potřeba oboustranně podepsat objednávku. Jejím podpisem dáváte souhlas s domluvenými obchodními podmínkami.

Na kolik hodin si DJ na svatbu nebo večírek mohu objednat?

Jako Dj na vaší svatbě mohu strávit přesně tolik času, kolik bude zapotřebí. Zkrátka a dobře, pokud se nedohodneme jinak, budu hrát tak dlouho, dokud se lidé budou bavit a tančit.

Hrajete také venku nebo jen v zastřešeném prostoru?

Místo, kde budu hrát je otázkou společné dohody. V každém případě je potřeba se domluvit předem na tom,  kde konkrétně bude proudkce probíhat.  Každý prostor má svá specifika a vyžaduje jiné ozvučení. Venkovní produkce může probíhat pouze za předpokladu, že bude zajištěn dostatečně velký zastřešený prostor (party stan, pergola) pro DJ a hlavně techniku, která by mohla náhlou změnou počasí utrpět.  Také je nutné zajistit přívod elektrické energie.

Je možné domluvit se také na ozvučení svatebního obřadu?

Vše je otázkou dohody.

Jste jen Dj nebo mohu počítat také s moderováním?

Za svou praxi jsem prošel několika médii (rádia i TV) a jako moderátor mám za sebou desítky společenských akcí menšího či většího charakteru. Moderování na vaší svatbě tak pro mne není žádný prolém, spíše naopak. Velmi rád se chopím slova a uvedu nejen první manželský tanec, ale také svatební soutěže a zkrátka cokoliv na čem se společně domluvíme. Zábavu, hry a program vám také velmi rád pomohu zorganizovat, pokud budete mít zájem.

Jak je to s organizací svatebních soutěží?

Svatební soutěže mile rád připravím a na místo konání donesu všechny potřebné pomůcky. Případně je možné se na spolupráci domluvit se svědky, kteří tyto soutěže většinou organizují.


Záznamy: 1 - 10 ze 15
1 | 2 >>

Novinky

Audio produkce, Voice over

10.07.2013 09:29
Mimo jiné nabízím také namluvení reklamních spotů, videodokumentů a další audioprodukci. Ukázku mého hlasu si můžete poslechnout...

Česko-polské přátelství 2013

08.07.2013 11:38
Letošní  léto je pro mě ve znamení hlavně soukromých akcí, narozenin a svateb, proto bych vás všechny mile rád pozval na jednu z mála...

Má cenu psát popisky do eshopu?

03.05.2013 13:44
Jako redaktor se alespoň čas od času setkávám s otázkou, jestli má cenu věnovat pozornost originálním popiskům v eshopu. Já tvrdím, že...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: